TP-LINK TL-SM5110-LR netwerk transceiver module Vezel-optiek 10000 Mbit/s SFP+ 1310 nm

TP-LINK TL-SM5110-LR netwerk transceiver module Vezel-optiek

Artikelnummer: TL-SM5110-LR Categorie:

Beschrijving

TP-LINK TL-SM5110-LR netwerk transceiver module Vezel-optiek 10000 Mbit/s SFP+ 1310 nm

De TL-SM5110-LR breidt het overdrachtsbereik uit door middel van een 10 Gbps ethernetverbinding. Dit is een krachtige 10GBASE-LR 1310 nm single-mode SFP+-transceiver. Hij biedt ondersteuning voor full duplex, 10G ethernetverbindingen tot een afstand van 10 km in combinatie met 9/125┬Ám glasvezelkabels. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+. Merkcompatibiliteit: TP-Link, Compatibele producten: Switches with 10G SFP+ ports, like JetStream TL-SG3428X, TL-SG3428XMP, and more., Certificering: FCC, CE. Ingangsspanning: 3.3 V.